Кошик
87 відгуків
«ДарЕвроПласт» — санитарно-гигиеническое оборудование, мусорные урны, баки и ведра
Виробники
 • 10
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  10:0018:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380990061918
Менеджер
+380681303037
Менеджер
«ДарЕвроПласт» — санитарно-гигиеническое оборудование, мусорные урны, баки и ведра
Лилия Александровна
УкраїнаКиївТуполева,8
office@dareurochem.com.ua380956147750380956147750380956147750

Паперова продукція

На сьогоднішній день важко собі уявити будь санвузол без паперової продукції. Папір використовується повсюдно і якість паперу відіграє далеко не останню роль у загальні враження від використання сан вузла в громадських місцях і вже тим більше, підвищена увага до якості використання паперової продукції в побуті.

  Как известно, бумажная продукция по своему происхождению, делится на основных два  вида. Первый вид-это продукция  полученная  из целлюлозы, такая продукция нежная на ощупь, белого цвета, с более прочным волокном в основании. Зачастую, производитель использует теснение и перфорацию, в некоторой продукции присутствует дополнительно и ароматизация. Второй вид- это продукция вторичной переработки сырья, так называемой макулатуры. Зачастую продукция этого вида имеет более жесткую основу, сами листы не на столько прочны и разница ощутима при тактильном восприятии. Виробник забарвлює продукцію в кольори відмінні від білого, частіше це сірий, рожевий, зелений колір. Продукція отримана з переробки макулатури дешевше, ніж продукція з целюлози, але і якість її поступається в рази.

Сьогодні існує багато як вітчизняних, так і зарубіжних виробників паперової продукції, але далеко не кожен виробник може задовольнити постійний і зростаючий попит до якості продукції.

Наша компанія детально вивчила споживчий попит на цей продукт і після пошуків стабільних і роками зарекомендували себе виробників, з гордістю представляє турецького виробника, якість і ціна продукції у якого, максимально збалансована. Продукція Rulopak, широко відома у більшості європейських країн і тепер вся асортиментна лінійка представлена і в Україні.

На нашому сайті Ви знайдете потрібну Вам продукцію за розмірами і стандартам. Якість і довжина намотування не має відхилень у меншу сторону, від заявленої на упаковці. Постійна наявність на складі усього асортименту продукції, що гарантує безперебійне використання і якісний сервіс у Ваших закладах, а так само підтримування іміджу на високому рівні.

Для корпоративних клієнтів передбачені гнучкі і лояльні умови співпраці, подарункові акції, обслуговування по доставці. Наші менеджера готові надати високоякісну консультацію при виборі і порівнянні з аналогічною продукцією інших виробників. Завжди відкриті і раді співпраці.